Connect with us

Aktuale

Shokon Kallashi, hedh foto nudo e lagur në dush në “Instagram” (Foto+18)

Përveç performancave të nxehta në klubin ku ajo performon, Kallashi vazhdon të sjellë edhe fotografi provokuese dhe seksi në rrjetet sociale, kryesisht në “Instagram”.

Fotografia më hot që ajo ka hedhur ndonjëherë vjen tani.

Ajo e ka hedhur foton në “Instagram”, ndërkohë që ka marrë shumë komente.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *