Connect with us

Aktuale

Shtangen shikuesit: Moderatorja shqiptare godet me shpullë kolegun në mes të emisionit

Dy gazetarët e emisionit të mëngjesit në “Report tv” kanë kaluar një situatë të sikletshme ditën e sotme.

Në një lidhje direkte me studion e lajmeve, dy prezantuesit Erjona Rusi dhe Alban Musai kanë përfituar për të bërë pak joga.

Duke u përpjekur të bëjnë humor, Erjona në një moment i ka gjuajtur me shpullë kolegut të saj.

Mirëpo nga reagimi i fytyrës së tyre, shpulla ka qenë me të vërtetë e fortë.

Albani e mori me sportivitet dhe e kaloi të gjithë situatën me të qeshur.

“Do më thyesh syzet moj!”-është shprehur Musa, ndërsa kolegia theksoi se asnjëri prej tyre përfundimisht nuk di të bëjë joga.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *