Connect with us

Aktuale

Filloni ditën mirë me këtë paraqitje të Alesia Bamit (FOTO)

Modelja e njohur nga Shqipëria, Alesia Bami gjithmonë di të paraqitet me shumë stil dhe tejet provokuese.

Me anë të një fustani të zi e dukshëm të shkurtër ajo ka nxjerrë në pah asetet e saj të bollshme.

Në veçanti, bukuroshja në fjalë ka fokusuar gjoksin e saj.

Ndryshe Alesia tani është pjesë e emisionit “Stop” në Tv Klan ku bën punën e valltares.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *