Connect with us

Aktuale

Gjoksi i Jehonës e bën bajat atë të Bleronës (FOTO)

Jehona Dreshaj komentohet gjithmonë për pamjen e saj seksi
Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën ajo nuk heziton ta nxjerr gjoksin e saj gjigant.

Foto të ngjashme jemi mësuar të shohim shpesh nga Jehona, e cila njihet për linjat e saj bombastike. Por e gjithë vëmendja është tek varësja e saj.

Jehona është motra e Afërdia Drejashjt dhe të dyja motrat shpesh provokojnë fansat e tyre duke ekspozuar linjat e tyre trupore

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *