Connect with us

Aktuale

‘Përdhunoi xhelozitë…’ Kush po i del në mbrojtej Klaudia Pepës…

Publikimet e fundit të balerinës shqiptare Klaudia Pepa kanë bërë të gjithë të flasin.
Videoja e publikuar u cilësua si mjaft provokuese dhe sensuale. Mjaftoi një copëzë e kësaj video që të shpërthenin komentet negative.

Por në mesin e tyre jkishte dhe emra të njohur të cilët e vlerësuan pa fund punën e saj.

Riselda Sejdia, një prej Pedagoge në Universitetin e Arteve ka komentuar mjaft përzemërsisht në postimin e Klaudias.

‘Je një engjëll që sa herë ngre krahët dhe fluturon në artin tënd plot finesë aq herë i rrëzon ziliqarët dhe të paaftët që i bëjnë hije kot kësaj toke! Vazhdo kërce si një panter, përdhunoi xhelozitë me një piourette dhe lëre kopenë të këndojë A B C.Suksese dhe urime Signorina’ ka qenë komenti motivues i Riseldës në postimin e balerinës shqiptare.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *