Connect with us

Aktuale

Morena Taraku përfundon në spital: Ja gjendja e saj

Ish-Miss Kosova dhe këngëtarja Morena Taraku duket se po kalon një moment të vështirë në jetën e saj.

Mbrëmjen e djeshme, bukuroshja e njohur ka përfunduar në spital dhe një gjë të tillë ajo e ka bërë vetë të ditur për ndjekësit në rrjetet sociale.

Në një postim në Insta Story, Morena shihet e shtrirë në shtratin e një spitali teksa në njërin krah merr serume.

Megjithatë, këngëtarja nuk ka preferuar të zbulojë detaje të tjetra në lidhje me atë që i ka ndodhur, duke lënë ndjekësit në dyshime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *