Connect with us

Aktuale

Muaj mjalti përvëlues: Angela Martini heq reçipetat dhe tregon gjoksin bombastik në ishullin privat (FOTO)

Prej disa ditësh Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Savulescu kanë nisur muajin e mjaltit. Çifti ndodhen në Afrikën Jugore, në ishujt Seychelles nga ku modelja ka postuar foto e video çdo ditë.

Por postimi i fundit i ka lënë të gjithë pa fjalë pasi Angela shfaqet vërtet shumë provokuese teksa ul reçipetat dhe tregon gjoksin bombastik ndërsa Dragos e filmon.

Me anë të kësaj videoje, modelja ka treguar disa pamje mahnitëse nga ishujt Seychelles, pamje nga resorti i tyre, pishina etj.

Kujtojmë që Angela dhe Dragos u martuan muajin e kaluar me një ceremoni në Las Vegas teksa lajmin e dhanë për publikun vetë ata me fotot e postuara në Instagram.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *