Connect with us

Aktuale

Oriola Marashi djeg club-in, e nxjerr gjoksin në shesh

Gjoksi i saj bombastik është bërë i pa menaxhueshëm…
Modelja Oriola Marashi di mjaft mirë si të tërheqë vëmendjen e fanse me ‘arsenalet e saj’.

Nxjerrjet e bujshme të gjoksit por dhe ekspozimet ndezëse kohët e fundit mbajnë emrin e anëtares së OTR.

Këtë herë ajo ka zgjedhur të veshë një bluzë minimaliste teksa kalonte fundjavën në një club. Mjafton të ngrerë duart lart dhe gjoksi ‘shikon botë me sy’.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *