Connect with us

Aktuale

Shfaqet Arta Nitaj, duket kaq e bukur

Modelja dhe aktorja e njohur, Arta Nitaj karrierën e saj si modele e fillojë shumë e re duke u bërë për një kohë të shkurtë shumë e pëlqyer për publikun.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë të bukur teksa pozon para aparatit duke përdorur një fitler.

Arta, bukurinë e saj tenton që ta vë në pah gjithmonë kurse pika e fortë e saj vazhdojnë të mbesin linjat “bombastike” trupore.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *