Connect with us

Aktuale

Tani s’ka ç’të thotë: Kylie Jenner kapet mat me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Mediat po gumëzhijnë prej disa muajsh me lajmin e shtatzënisë së Kylie Jenner, por më e vogla e familjes Kardashian ende nuk e ka konfirmuar dhe është munduar të qëndrojë në fshehtësi të plotë.

Mirëpo nuk ja ka dal dot pasi dy herë është fotografuar në largësi me barkun e rrumbullakosur. Dhe dje ka qenë hera e tretë, e fotografuar nga afër.

Kylie ndodhej në një farmaci, e veshur me streçe, shapka dhe një bluzë të gjerë ku i dukej qartë barku i rrumbullakosur.

Ajo është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt fëmija i saj dhe Travis Scott pritet të vijë në jetë.

Nuk dihet ende gjinia e bebes së Kylie-t edhe pse supermodelja ka lënë të dyshohet se është vajzë pas një postimi ku shfaqet ajo dhe një vajzë e vizatuar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *