Connect with us

Aktuale

Ja si e hapë dritaren për ta ajrosur banesën modelja e njohur (FOTO)

Ajo quhet Lilian Leite dhe asht mjaft e njoftun në Brazil e Portugali, për faktin se ka pushtue disa herë kopertinat e revistës ‘Playboy’, në këto shtete.

Por, duket se synimi i 33-vjeçares asht me rritë famën e saj në Itali, ku së fundi po angazhohet në disa media rozë.

Lilian ka tregue se asht nji fanse e madhe e futbollit dhe ashtu si futbollistët brazilianë, shikon pikërisht Italinë si trampolinë për me rritë ma shumë famën e saj.

Pjesë e turit të saj në Itali, asht edhe prezenca në disa studio sportive, ndërsa mundet me ndjekë edhe disa ndeshje të Serisë A.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *