Connect with us

Aktuale

Kallashi pozon lakuriq, por e mbuluar me para (Foto+18)

Balerina kosovare ka shpërthyer si asnjëherë më parë. Kallashi ka postuar së fundmi këtë foto ku duket tërësisht nudo dhe jo vetëm.
Trupi i saj është plotësisht i mbuluar me para. Fotoja ka ngjallur reagime të forta, veçanërisht të meshkujve që e ndjekin vazhdimisht performancën e nxehtë të Kallashit

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *