Connect with us

Aktuale

Modelja Shqiptare shfaqet nudo ne BREZOVIC (Foto+18)

Falë yjeve botërore si Kim Kardashian dhe Almedina, viti 2015 u bë viti ku mediat e huaja dhe vendore u mbushën me femra seksi.
Njihuni me modelen shqiptare, Almedina, e cila është bërë shumë e njohur në Instagram për linjat e saj trupore.

Nuk ka shumë info për këtë modele, por e vërteta është se ajo është një bukuroshe seksi.
Ne ket foto mund ta shihni model nudo ne Brezovic

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *