Connect with us

Aktuale

Pesë fotografi ku Kallashi pa fije turpi i ka treguar të pasmet (FOTO)

Donjeta Kasumi valltarja e cila është shëndrruar së fundmi në këngëtare është një nga vajzat shqiptare e cila i ka vithët më seksi në showbizin shqiptar dhe jo vetëm,

Kallashi me fotot e saj bombastike ka arritur që të merrë vemendje të madhe gjithandej

Ne kemi zgjedhur pesë fotot ku të pasmët e intepretueses së këngës “shoqe bitch” thjeshtë duken fantastike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *