Connect with us

Aktuale

Vesa homoseksuale ose jo?, Reagon këngëtarja (Foto)

U bë nënë në vitin 2016 dhe prej vitesh është së bashku me reperin Big Basta.
Por si duket është dikush që akoma ka dyshime për orientimin seksual të Vesa Lumës.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo, e cila ka zbuluar një artikull që gjendet në internet, në të cilin Vesa është bërë pjesë e një votimi ku persona të ndryshëm mund të votojnë nëse mendojnë që Vesa është homoseksuale ose jo.

“Ok çfarë dreqin”, ka shkruar Vesa sipër fotografisë ku zbulon artikullin duke shprehur nervozizmin e saj.

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/37a724b068511c81656a26b226ead738_1502286269-8684289.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *