Connect with us

Aktuale

BABYGEE NA KA PREZANTUAR SHOQET E SAJ SEKSI (FOTO)

Këngëtarja BabyGee ka zgjedhur që nëpërmjet Instastoryt të na prezantoj me shoqet e saj.

Nëpërmjet disa fotografive të publikuara ajo ka treguar se vajzat me të cilat shoqërohet janë po aq seksi sa ajo,

‘’Shoqet e mia janë aq të nxehta’’ , ka shkruar BabyGee në njërën prej fotograve.

‘Mos u nal’ është projekti i fundit i saj ndërsa është pëlqyer shumë nga publiku dhe ka marrë klikime në Youtube.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *