Connect with us

Aktuale

Ylli seksi provokon nga Dubai (FOTO+16)

Ylli i Love Island ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj provokuese derisa pozon në kostume të zeza në një jaht luksoze.

Jessica Shears (24) është e njohur për punën e sa me engjëjt e saj dhe së fundit paraqitet në pamje seksi nga deti në Dubai.

Ajo është larguar nga i ftohti i madh në Britani duke shijuar rrezet e ngrohta të diellit në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Shears vendosi të marrë rolin e kapitenit duke treguar të pasmet e bujshme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *