Connect with us

Aktuale

E trashë por e lezetshme, e tillë është Enca (FOTO)

Kjo e fundit është e ftuar edhe në shumë intervista, që sigurisht gazetarët i kanë me shumë ëndje, për të kuptuar shumë më shumë rreth projektit të fundit dhe gjithë punës që po bën këngëtarja.Sonte në një emision televiziv Enca është dukur shumë e këndshme, me një fustan të lezetshëm dhe një grim të lehtë,
Siç duket Enca po arrin të jetë shumë aktive edhe pas largimit nga OTR. Për pak ditë kënga e saj solo arriti 5 milionë klikime.Enca Haxhia është shumë aktive që nga lansimi i krijimit të saj të fundit muzikor.
Kjo e fundit është e ftuar edhe në shumë intervista, që sigurisht gazetarët i kanë me shumë ëndje, për të kuptuar shumë më shumë rreth projektit të fundit dhe gjithë punës që po bën këngëtarja.

Sonte në një emision televiziv Enca është dukur shumë e këndshme, me një fustan të lezetshëm dhe një grim të lehtë, transmeton Indeksonline.

Siç duket Enca po arrin të jetë shumë aktive edhe pas largimit nga OTR. Për pak ditë kënga e saj solo arriti 5 milionë klikime.

https://i2.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/enca1_1522884267-6887367.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *