Connect with us

Aktuale

Iskra tregon të pasmet bombastike me bikini të zi (FOTO)

Ka treguar se vite më parë e urrente trupin e saj, por tani duket se Iskra Lawrence mburret me të dhe këtë gjë e tregon shpesh në Instagram.

27-vjeçarja postoi të mërkurën një foto me bikini të zi, duke nxjerrë në pah të pasmet.

“Zakonisht nuk do e postoja këtë foto, por dua të jap një mesazh: nëse ndihesh mirë me trupin tënd, mund të postosh çfarë të duash”, shkruan Iskra në rrjetin social, ku numëron 4 milionë ndjekës.

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/a1_1522878546-229488.jpg?w=1000

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/a2_1522878546-4079341.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *