Connect with us

Aktuale

A është kjo mbretëresha e re e filmave me dritë të kuqe? (FOTO)

Anikka Albrite asht njana nga pornostaret ma te njoftuna dhe ma te preferuemet ne rrjet.

Ajo ka lind n’Amerike, ndersa nga viti 2011 ka hy ne industrine e filmave porno, transmeton Rrokum TV.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *