Connect with us

Aktuale

Dafina Zeqiri zhvishet para pasqyrës! Beli i saj i hollë iu ‘lë’ pa fjalë (FOTO)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja e shumë hiteve, e cila po synon karrierë në Amerikë gjithnjë komentohet për paraqitjet e saj skenike, shkruan shigjeta.net.

Dafina së fundmi ka postuar një instastory, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës, e si gjithmonë ‘lë’ pa fjalë me linjat e saj thuajse perfekte dhe mjaftë të tonifikuara.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *