Connect with us

Aktuale

Të pasmet gati të ‘shpërthejnë’, lënë shumë prapa Kimin Ja kush i ka postuar (Foto)

Madje, në një prej tyre kishte dalur me gjoksin bombastik komplet jashtë, shkruan lajmi.net.

Në një imazh të postuar në rrjete sociale, Nicki po ‘thyen’ rrjetin nga komentet dhe pëlqimet e panumërta.

Ajo ka pozuar me të pasme në kamerë, ku tregon se format që ka marrë po ia kalon të pasmet e të famshmes Kim Kardashian.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *