Connect with us

Aktuale

Balerina shqiptare ja heq trurin meshkujve, bën ofertën që askush s’do e refuzonte

Balerina e trupës së baletit të koreografit Albi Nako dhe ish-velina e emisionit “Stop” Alba Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram, aty ku poston shpesh foto që tërheqin vëmendjen.

 

Por me postimin e fundit balerina i ka habitur të gjithë pasi shkruan “A do të martohesh me mua?”, një propozim që sigurisht ndjekësit e saj nuk kishin si ta refuzonin.

“Po me gjithë zemër edhe nëse nuk ja dal në këtë botë do mundohem edhe në botën tjetër”, “Po kush s’do donte të martohej me ty moj”, “Po dua”, “Po padyshim”, “Hajde se jam gati”, “Po o lal tani martohemi”, “Gati jam”, janë disa nga komentet në foton e Albës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *