Connect with us

Aktuale

Luana Vjollca çmend të gjithë me të pasmet gjigante (FOTO)

Luana Vjollca çmend të gjithë me të pasmet bombastike

Luana ka shumë vite që merret me prezantim dhe duket se ky profesion po i shkon shumë për shtat.

Luana Vjollca, prezantuesja e njohur shqiptare ka vendosur që të ekspozoj të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik përmes një fotografie.
Ja dhe video e plote kliko reklamen me poshte shikoje:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *