Connect with us

Aktuale

Dhurata Dora provokon, ja sa seksi ajo pozon (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese teksa po pozonte para aparatit fotografik.

Aty shihet e veshur me pantallona farmerke, bluzë të zezë dhe atlete të kombinuara me kapele.

Ndryshe, Dhurata ka publikuar edhe një fotografi të fytyrës ku duket bukur./Indeksonline/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *