Connect with us

Aktuale

Është Kim përsëri, shkëlqen në fotot për “Vogue”

A jeni gati për sfidën e radhës së Kim Kardashian
Bukuroshja është paraqitur me veshje provokative dhe shumë seksi.
Këto foto ajo i ka bërë për edicionin e “Vogue Taiwan”.

Ndryshe Kim ka folur në këtë intervistë për jetën e saj gjithmonë nën ndikimin e mediave.

Në anën tjetër ajo ka përdorur edhe për arin dhe diamantin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *