Connect with us

Aktuale

Jehona Dreshaj do ju çmend me gjoksin jashtë (FOTO)

Dizajnerja e modës, Jehona Dreshaj që njëherësh në publikun tonë njihet si motra e këngëtares dhe modeles, Afërdita Dreshaj është njëra ndër shqiptaret më tërheqëse në planet, shkruan Gazeta Blic.

Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për “asetet” që zotëron.E, sidomos për gjinjtë spektakolarë që janë të një madhësie… jo të rëndomtë!

Fotot e fundit të publikuara nga ajo tregojnë për linjat e saja seksi.Jehona çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike.Ky imazh i fundit e dëshmojnë këtë më së miri

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *