Connect with us

Aktuale

Këto janë 5 pozat ‘topless’ dhe krejtësisht lakuriq të modeles mitrovicase (FOTO+18)

Modelja nga Kosova, Besa istrefi njihet për guximin e saj sa i përket fotografive nudo

Të pozuarit nudo e ka pasion e cila çmend ndjekësit me paraqitjet e zjarrta që bën. Ajo është aktive në rrjetet sociale e cila nuk heziton të publikojë imazhe të tilla, madje siç duket për të nuk paraqet fare problem.

Megjithatë, nuk është hera e parë që ajo del krejtësisht ‘cullak’, pozat e saj kanë të bëjnë me tematikë dhe është pjesë artistike e saj.

Më poshtë mund të ndiqni 5 imazhet e nxehta të kësaj modele nga Mitrovica.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *