Connect with us

Aktuale

Armina Mevlani super e guximshme dhe provokuese, shikoni si del në ballkon (FOTO)

Mesdita ishte sot mëngjes për bukuroshen shqiptare.

Blogerja e njohur Armian Mevlani ka surprizuar me publikimet e saj të fundit.

Me syze dhe me rrobdëshambrë Armina ka pozuar sensuale, teksa ndodhet në Itali.

Me sa duket Armina ndjehet paksa e dembelosur për shkak të angazhimeve të fundit.

Partnerja e Shkëlzen Berishës nuk e ka në plan t’i ndalë surprizat për ndjekësit e saj.

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/screenshot-41_1521377444-9226628.jpg?w=1000

https://i1.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/screenshot-40_1521377435-2946959.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *