Connect with us

Aktuale

Daffy publikon një foto të nxehtë, ekspozon gjoksin (FOTO)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka provokuar sërish nëpërmjet një fotografie.
Këtë e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram aty ku është shumë aktive.

Në foton e publikuar Duffye ka zbuluar barkun seksi dhe një pjesë të gjoksit por në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Dafina vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku po i mbanë të informuar rreth karrierës muzikore dhe jetës private fansat e shumtë.

https://i2.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/dafina-1_1521495467-8316539.png?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *