Connect with us

Aktuale

Edhe kur vallëzon nën ritmin e “Shotës” kjo bukuroshe shqiptare doket seksi (VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë.

Rrugën e saj e kishte ndjekur edhe vajza, Anxhelina e cila nuk është më aktive në muzikë, shkruan lajmi.net.

Por, ajo nuk ndalet me angazhime të tjera, rreth të cilave informon përmes llogarisë së saj zyrtare në Instagram.

Së fundi, Anxhelina ka postuar një video në të cilën shfaqet duke vallëzuar nën ritmet e “Shotës”, ndërsa kishte veshur një fustan të bardhë.

“Kur e kujtoj sa e bukur jam”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja i ka lënë videos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *