Connect with us

Aktuale

Emily zhvishet për të promovuar të brendshmet, shpërndan “sulme kardiake (FOTO+18)

Ajo është një ndër modelet më seksi në botë dhe njihet sidomos për promovimin e të brendshmeve.

Dhe e tillë është shfaqur edhe në imazhet e fundit, ku ka prezantuar linjën e të brendshmeve Inamorata.

Emily Ratajkowski është shfaqur tejet provokuese para pasqyrës, e veshur vetëm në brekë, duke ekspozuar hiret trupore dhe duke mbuluar gjoksin me duar para pasqyrës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *