Connect with us

Aktuale

Françeska Jaçe tërbon rrjetin! Nuk keni nevojë për diell, ju ngroh me paraqitjen e saj (FOTO)

Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte.

Flasim për Françeska Jaçe e cila u bë e njohur nga reality shou “Big Brother Albania”, ku arriti të ishte në mesin e pesë finalistëve.

Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri.

I tillë është dhe i fundit i bërë në Instagram, ku modelja nga Tirana shfaqet e veshur me me një bluzë ngjyrë lejla, e që po duket më e zjarrtë se kurrë në ekspozimin e gjoksit bombastik.Kujtojm se këtë periudhë ajo është përfolur për ndarjen nga i dashuri i saj biznesmen, por që vet ajo nuk ka folur asgjë deri tani.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *