Connect with us

Aktuale

Kurrë nuk e keni parë kaq seksi Kate Upton, pozon me të brendshme (FOTO)

Është një modele me famë ndërkombëtare, por ka raste që edhe Kate Upton ka turp kur i duhet të zhvishet dhe të pozojë me të brendshme.

25-vjeçarja shihet në një nga fotot për koleksionin e markës italiane Yamanay me kokën e ulur, ndoshta e ndrojtur nga fotografi nga Pulja, Giampaolo Sgura.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *