Connect with us

Aktuale

Njihuni me dy motrat më seksi italiane (FOTO)

Cristina dhe Maria Teresa Buccino janë dy ndër modelet më tërheqëse në botë. Motrat italiane kanë lënë të ftohtin në atdheun e tyre për të shijuar disa ditë pushimi në Maldive.

Bukuroshe kanë postuar disa foto në bregdetin e kaltër në ishujt e Maldives ndërsa duken tejet seksi. Jo vetëm me një fizik të përkryer, motrat kanë një ngjashmëri si dy pika uji dhe bukuri tejet tërheqëse. Kjo duket qartë edhe në fotogalerinë që mund të shikoni më lart.

Cristina dhe Maria janë tejet të komentuara dhe të pëlqyera në rrjetin social “Instagram”. E para ka 1.8 milionë ndjekës ndërsa e dyta 562 mijë të tillë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *