Connect with us

Aktuale

Nudo duke pirë puro/ E dashura e deputetit shqiptar tërbon rrjetin

U bë e famshme pasi deklaroi publikisht se ishte e dashura e një deputeti të njohur shqiptar, por Xhesika Ndoj duket se nuk ka ndërmend të ndalet.

Pas pretendimeve se ka një marrëdhënie intime me një deputet të parlamentit të Kosovës, Ndoj ka ka shpërthyer Instagramin me fotot provokuese.

Ndoshta jo të gjithë e njohin si këngëtare, por të gjithë e kemi parë të qarkullonin nëpër rrjet fotot hot.

Së fundmi ajo ka postuar foto nudo, duke mbuluar pjesët intime me flokët dhe duke pirë puro.

Në një foto të dytë, ajo ka shfrenuar fantazitë duke treguar të pasmet bombastike.

Epo nuk mund ta imagjinojmë fytyrën e të dashurit të saj deputet kur te ketë parë këto foto…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *