Connect with us

Aktuale

Luana Vjollca një sex bombë e vërtetë (VIDEO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket super tunduese me këtë veshje të bardhë të ngjitur pas trupit.

Moderatorja sexy është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një foto të realizuar nga koha e përgatitjes së emisionit ‘Shiko kush luan’ që tashmë e ka mbyllur sezonin e tij të parë.

Kjo pamje e saj nuk mund të mos ngjallte reagime. Fansat e Luanës kanë shpërthyer në komente dhe reagime lavdëruese.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *