Connect with us

Aktuale

Pacolli: FSK së shpejti do të bëhet ushtri

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka paralajmëruar se Ushtria e Kosovës do të formohet së shpejti.

Pacolli, një postim  në Facebook, e ka  shoqëruar edhe me një fotografi, ku prapa tij shihen dy pjesëtarë të FSK-së.

“Nuk janë të shumtë që flasin për ta, por ata e meritojnë të gjithë respektin. Po flas për anëtarët e FSK-së mbrapa meje, të cilët edhe së shpejti do të jenë ushtri!”, ka shkruar Pacolli.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *