Connect with us

Aktuale

Çmenduri: Kim Kardashian punëson njerëz për të pasmet e saj (FOTO)

Kim Kardashian ka kërkuar që të duket e përsosur në ribërjen e skenës së plazhit të Bo Derek.
37-vjeçarja u kujdes që t’i pushtonte rrjetet sociale të hënën, duke u shfaqur e zhveshur në disa poza të tjera eksplicite.

Ndërsa pamja e re e yllit televiziv është bërë për rivënien e një skene nga komedia romantike e vitit 1979, “10”.

Në plazhin e Malibusë, Kim është fotografuar duke u përgatitur për t’u shfaqur në skenën ikonike të realizuar nga aktorja Bo Derek.

Ndëkohë që po qëndronte në plazh, ndihmësit e kishin rrethuar duke e rregulluar, në mënyrë që gjithçka të ishte ashtu siç ajo kërkonte.

Madje, njëri prej ndihmësve është kujdesur edhe për asetin më të përfolur të Kardashian – të pasmet.

Po ashtu, personat përgjegjës për veshjen janë kujdesur që bikinit të jenë të rregulluara mirë.

Nga ana tjetër, bukuroshja është paraqitur edhe e zhveshur në pjesën e sipërme dhe vetëm me mbathje, por kësaj radhe e ka mbuluar gjoksin me dorë, duke mos i lejuar paparacët që t’ia fotografonin.

https://i2.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/k_1517489858-3277870.jpg?w=1000

https://i2.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/kkk_1517489854-7147743.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *