Connect with us

Aktuale

Rasheli kthehet në “Xing”, po Kejvina?

Ajo u bë e njohur si velina e parë e emisionit “Xing me Ermalin” dhe gjithashtu edhe largimi i saj pati goxha impakt.

Por këtë herë duket se bukuroshja Rashel Kolaneci do të rikthehet sërish në emisionin që i dha famën, por këtë herë si e ftuar.

Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë Ermali përmes një postimi në rrjete sociale “Shiko kush kthehet këtë javë në Xing me Ermalin,”-ka shkruar komediani në rrjete sociale.

Interesante në këtë program do të jetë edhe përballja mes Rashelit dhe Kejvinës, velinës që është tashmë në vend të saj.

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/ra_1522057447-4499130.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *