Connect with us

Aktuale

Enca vë në plan të parë të pasmet në kundërpërgjigje të “atyre që flasnin”

Këngëtarja atraktive shqiptare, Enca Haxhia, ka publikuar një video provokative në rrjetin social Instagram.

Ajo me anë të një video ka vënë në plan të parë të pasmet.

Enca shihet në veshje ngjyrë të zezë dhe këpucë të gjata të kuqe.

Bukuroshja ka shkruar se të pasmet i ka vënë në pozitë për t’iu kundërpërgjigjur atyre që e flasin keq për të.

“Kur njerëzit tentojnë të flasin, por nuk ndalesh së bëri ‘tëerk’”, u shpreh Enca.

Enca së fundmi nxiti shumë polemika me paraqitjen e saj në klipin “Dua”.

Ajo shihet në këtë klip në skena provokative me një model portugez që e angazhoi për këtë klip.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *