Connect with us

Aktuale

I vjen radha Kendall Jennerit të pozojë me bikini

Motrat e famshme të klanit Kardashian/Jenner kanë vazhduar të jenë në qendër të vëmendjes në javët e fundit përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale.

Disa prej tyre kanë bërë sete të ndryshime fotografike për produktet e kompanive të cilat i reklamojnë, ndërsa të tjerat kanë preferuar të pozojnë për dëshirën e tyre.

Dhe natyrisht, disa prej imazheve të realizuar i kanë ndarë me milionë ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Ngjashëm ka vepruar edhe Kendall Jenner, e cila gjatë fundjavës ka qëndruar në Coachella.
22-vjeçarja ka pozuar me bikini me print leopardi duke vënë në pah format e saja trupore.

(Foto: Instagram/KendallJenner)

Në imazhet e publikuara, Kendall e ka fotografuar pjesën e pasme të trupit të saj.

Modelja e famshme shfaqet e shtrirë, ndërsa fotografitë kanë marrë mbi tre milionë pëlqime për më pak se 24 orë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *