Connect with us

Aktuale

Rovena Stefa me një pozë atraktive nga Kulla e Pizzës

Këngëtarja Rovena Stefa është shumë e pëlqyer për këngët e saj!

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja Stefa ka treguar se ka vizituar një nga qytetet më të bukura të Italisë.

Ajo ka shkuar në Pizza, ndërsa është fotografuar te kulla e famshme e Pizzës.

Në fotografinë e publikuar në Facebook, ajo shfaqet mjaft atraktive, duke treguar kështu se po vazhdon të mbajë në formë të mirë linjat.

E njëjta është vazhdimisht, e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme.

Ndërsa paraqitja e saj e fundit, mbetet në Kënga Magjike 2017 me këngën “Veç një jetë”, ku doli e zhgënjyer nga kolegët e saj, të cilët nuk e kishin votuar për të arritur në finale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *