Connect with us

Aktuale

Emily nxjerr ‘jashtë loje’ imagjinatën

Është person që e tërheq lehtë vëmendjen dhe me rastin e Halloween-it, Emily Ratajkowski nuk kishte si të mos i “çmendte” ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

26-vjeçarja postoi në Snapchat disa foto me një kostum të zi të tejdukshëm dhe parrukë lejla, duke treguar “asetet”. Me fjalë të tjera, asgjë e frikshme në këtë foto.

Të enjten, Emily kishte postuar një foto bardhezi të të pasmeve të saj, kësaj radhe në Instagram.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *