Connect with us

Aktuale

Emily Rarajkowski vjen me provokimin e radhës, ja ku e fut gishtin..! (Foto)

Njihet si një ndër modelet më të paguara në botë, është kjo Emily Rataykowski, përcjell ORAinfo.

Format e saja janë të jashtëzakonshme përmes të cilave modelja ka arritur të provokojë më qindra herë syrin medial e aq më tepër të marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Fotot e saja nudo të publikuara njëra pas tjëtrës të realizuara në kuadër të fotosesioneve nga modelja, kanë bërë bujë të jashtëzakonshme.

E njejtë dhe së fundi modelja shfaqet me bikini të cilat vënë në pah edhe njëherë linjat prej bombe, por kësaj radhe provokimin vendos ta bëjë në një formë krejtësisht tjetër.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *