Connect with us

Aktuale

Poza me bikini në Itali, Emily vazhdon festën (Foto)

Modelja e famshme amerikane, Emily Ratajkowski, ndodhet në Itali për ta festuar ditëlindjen e saj.

Më 7 qershor, bukuroshja i ka mbushur 26 vjet dhe ka vendosur të shkojë për pushime në kuadër të festës së saj të gjatë.

Ajo i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, ku ka pozuar me bikini.

Emily, si në Parajsë (Instagram)
“Mos vdiqa dhe shkova në Parajsë?”, shkuan në përshkrimin e njërës prej fotografive.

Natyrisht se fotografitë i kanë marrë qindra mijëra pëlqime, kurse këto janë pushimet modeles pas festës në Kanë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *