Connect with us

Aktuale

Mozzik takohet me Unikkatilin, idhullin e tij të fëmijërisë

Hip hop ylli, Mozzik, është takuar me idhullin e tij, Unikkatilin.

Shpeshherë e ka përmendur nëpër intervista si reperin më të respektuar prej tij.

Dhe, tash Mozzik ka publikuar imazh me reperin shqiptar pasi e takoi atë edhe personalisht në Zvicër.

Mozzik është në Zvicër tash e as kohë ku po punon në projektet e tij të reja dhe po jeton pas shkëputjes nga On Records.

Unikkatili performoi në Zvicër ku mbajti një koncert shumë të madh dhe ku performoi para publikut shqiptar.

Aty si duket qëndroi edhe Mozzik i cili është prej pak reperëve shqiptarë që ka pasur rastin at takojë Rebelin.

“E veç n’ondrra tona mun me pa naj ditë t’qetë. Legjenare (sic.)”, ka shkruar Mozzik në rrjetin social Instagram.

Komentet vërshuan reperin shqiptar të hitit “Madam”, duke marrë plot 70 mijë pëlqime në proces.

Unikkatili po zhvillon një turne të madh në Evropë ku po argëton publikun shqiptar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *