Connect with us

Aktuale

Young Zerka publikon projektni e ri “Anna”

Këngëtari shqiptar, Young Zerka, ka publikuar projektin e ri të tij.

“Anna” është kënga e re nga Young Zerka, që si zakonisht vjen në mënyrë shumë ritmike.

Kënga është mjaft ritmike dhe sjellë këngëtarin edhe një herë në mënyrë mjaft atraktive.

Zerka shihet teksa performon në këtë videoklip përkrah disa valltareve atraktive.

Muzika është punuar nga “Tull Production”, ndërkaq teksti është punuar nga Young Zerka dhe Ronela Hajati.

Videoklipi është realizuar nga Mojo Production.

Edhe një herë në këtë klip shihet se si Young Zerka dhe Ronela po e transmetojnë romancën e tyre në muzikë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *