Connect with us

Aktuale

Zaimina Vasjari do ju kthejë diellin, shfaqet super sexy dhe tregon gjoksin bombastik

Vetëm tre muaj pas klindjes së vajzës së saj Khloe ajo ka një trup të mahnitshëm me forma modeljeje.

Të gjithë do e kishin zili fizikun e këngëtares e cila edhe gjatë pritjes së ëmbël u komentua gjatë për pamjen e saj.

Fustani i argjejntë i nxjerr në pah më së miri gjoksin bombastik dhe këmbët e gjata.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *