Connect with us

Aktuale

Brenda veturës luksoze të “Xhesika”

Ajo njihet si një prej aktoreve më joshëse të serialit “O sa mirë”, shkruan ORAvip.

Fjala është për aktore, Arta Nitaj që shumë e njohin si “Xhesika” fal rolit që ka në këtë serial.

Falë bukurisë dhe linjave të saj trupore, ajo gjithnjë arrinë të merr vëmendje mediatike.

Sot Nitaj në llogarinë e saj Instagram ka postuar një fotografi, teksa shfaqet mjaftë në formë, por edhe me stil në veturë.

Kujtojm që Arta është përfolur shumë edhe për lidhjen e saj me këngëtarin nga shqipëria Bruno, gjë që asnjëher bukuroshja nuk ka dashur që të flasë rreth kësaj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *